GE Spectra RMS™ SGLA36AT0400 Type SGL Standard Continuous Load Current Limiting Molded Case Circuit Breaker, 600 V AC, 400 A, 65/100 kA Interrupt, 3 Poles, Electronic Trip
Model:SGLA36AT0400
Item:EMS1041656
UPC:783164211658
Pickup or Delivery
Out of stock at Fresno Branch
Shipping
0 available